Cennik

UWAGA: w wypadku paczek morskich minimalna waga za jaką trzeba zapłacić to 20 funtów a w wypadku paczek lotniczych minimalna waga za jaką trzeba zapłacić to 6 funtów.

Dodatkowe informacje.

Weskom Agency współpracuje z firmą POLONEZ PARCEL SERVICE.

W chwili obecnej wysyłamy paczki do Polski i większosci państw europejskich. Polonez Parcel Serwis nawiązał również współprace z DHL przez co jestesmy w stanie wysłać paczki do 183 państw.

Zaleca się aby paczki nie były zbyt duże lub ciężkie.

Jeżeli paczka waży pomiędzy 60 i 70 funtów naliczana jest dopłata za nadwagę - w wysokości $2. Jeżeli natomiast waga paczki przekracza 70 funtów to do każdego dodatkowego funta jest doliczany $1 za nadwagę.

Wszystkie paczki są ubezpieczone na $100. Istnieje również możliwość dodatkowego ubezpieczenia paczki na większa kwotę. Jeżeli klient wykupi dodatkowe ubezpieczenie za $2.75 to wysokość ubezpieczenia paczki jest podnoszona do $200 - niezależnie od jej wagi. Jeżeli natomiast potrzebne jest ubezpieczenie paczki na kwotę większa niż $200 to każde dodatkowe $100 wartości ubezpieczenia kosztuje $1.

Paczki są odbierane dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i czwartki. W ciągłej sprzedaży mamy również cztery wielkości kartonów oferowanych przez Polonez Parcel Service.

POLONEZ PARCEL SERVICE wymaga aby paczki lotnicze były ważone i mierzone. Wagę przeliczeniową oblicza się mnożąc przez siebie długość/szerokość/wysokość kartonu. Następnie dzieli się otrzymaną liczbę przez 166. Do ustalenia opląty za przesyłkę używa się większej wagi.